Specialūs pasiūlymai

Figos įdarytos sūriu

Figos įdarytos sūriu

4,90 € 6,00 €
Laikinas specialus pasiūlymas

Sausainiai Paul&Pipa 

Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių
 • 3,25 €
  Hmm... šis vaikis - kiečiausias visoje kompanijoje. Netikėtas derinys: kakava, alyvuogių aliejus ir šiek tiek druskos kristalų. Uždėkite ant sausainio riebiųjų kepenėlių (foie gras) ir jus apspis miesto hipsteriai,  maisto blogeriai ir žinovai. Grynasis kiekis: 100 g. Kilmės šalis: Ispanija.
 • 3,25 € Išparduota
  Išparduota
  Šie sausainiai su žaliąja citrina labai nepriklausomi. Visuomet paskutinę minutę nusprendžia, ką veikti ir kaip gyventi, kad nebūtų nuobodu. Jie žino, kad triumfuos visur, kur tik pasirodys, nes jų rūgštelė užburianti. Sausainių sausainis. Ragaukite su džinu ir toniku, uždėkite ant jų ispaniško kumpio ir pamatysit, kaip vakarėlis įsisiūbuos.
 • 3,25 € Išparduota
  Išparduota
  Natūralūs, švieži ir švelnūs, kaip ką tik išrautos morkos. Tačiau pirmas įspūdis gali būti apgaulingas, nes sausainukai drąsūs ir jausmingi, pagardinti anyžiais, kardamonu, muskato riešutu ir juodaisiais pipirais. Ragaukite su maskarponės sūriu ir šlakeliu medaus, pajusite aistrą nuo pirmo kąsnio.
 • 4,00 €
  Pakuotėje dviejų rūšių sausainiai: sviestiniai ir su kakava. Pagaminta naudojant aukščiausios kokybės alyvuogių aliejų, bolivines balandas ir sviestą. Grynasis kiekis: 150 g
Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių

Meniu