Cortijo De Suerte Alta Coupage Natural

500

Nauja prekė

Ekologiškas superior kategorijos ypač tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus.

Grynais kiekis: 500 ml.

Kilmės šalis: Ispanija.

Daugiau duomenų

19,00 €

- +

 
Daugiau informacijos

Gaminamas iš Picudo, Picual ir Hojiblanca alyvuogių, augančių sename  alyvmedžių sode (seniausi medžiai sodinti dar 1924 metais).  Picudo alyvuogės suteikia salsvumo ir vaisių poskonį. Hojiblanca alyvuogė burnoje palieka aitrumo pojūtį, artišokų ir prieskonių užuominas bei žalios žolės aromatą. Picual kartumas atsiranda dėl didelio natūralių antioksidantų kiekio, jo aromatas primena pomidorus ir žalius alyvmedžio lapelius. Coupage Natural labai subalansuotas aliejus, jį galima palyginti su simfonija.

 Ypatingos savybės, išskiriančios aliejų iš kitų:

  • Alyvuogės apdirbamos per tris valandas nuo skynimo.
  • Aliejus gaminamas tik iš ekologiniame ūkyje augančių alyvuogių.
  • UE, CAAE, JAV, Japonijos ir Kinijos suteikti organinės veiklos sertifikatai garantuoja aliejaus kokybę bei rūpinimąsi aplinka ir tai, kad jame nėra jokių cheminių produktų.

Ypač tyras Cortijo de Suerte Alta Coupage Natural alyvuogių aliejus yra tikros alyvuogių sultys, jis išlaiko visus turimus antioksidantus ir vitaminus. Antioksidantai aliejui suteikia kartoką ir aštroką prieskonį – tai savybė, būdinga aukštą šių elementų kiekį turintiems aliejams. Visas išgautas aliejus yra mažesnio nei 0,2° rūgštingumo. Dėl aukšto mononesočiųjų riebalų lygio gali ištverti net 180°C kepimo temperatūrą, kur kas aukštesnę, nei kiti aliejai.

Aliejus žymimas SIQEV ženklu, tai asociacijos, vienijančios gamintojus, vartotojus ir ekspertus aukščiausios kokybės įvertinimas.

Aliejus žymimas DOP Baena - saugomos kilmės vietos nuorodos - ženklu.

Cortijo de Suerte Alta Coupage Natural yra pelnęs tarptautinį pripažinimą, gavęs gausybę apdovanojimų ir medalių tarptautinėse parodose ir prestižiškiausiuose konkursuose.

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Neseniai peržiūrėtos