Specialūs pasiūlymai

Nėra specialių pasiūlymų

Mėsos užtepėlės 

Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių
 • 2,90 € Išparduota
  Išparduota
  Prabangus rankų darbo, minkštos tekstūros ir švelnaus skonio paštetas iš laukinių kurapkų. Tepkite ant baltos duonos, skrebučio ar krekerių. Ragaukite su rausvu arba raudonu vynu. Grynasis kiekis: 100 g. Kilmės šalis: Ispanija.
 • 2,90 € Išparduota
  Išparduota
  Elegantiško skonio fazanų užtepėlė, pagardinta trumais. Verta aukščiausio lygio restoranų meniu. Tepkite ant baltos duonos, skrebučio ar krekerių. Ragaukite su rausvu arba raudonu vynu. Grynasis kiekis: 100 g. Kilmės šalis: Ispanija.
 • 2,90 € Išparduota
  Išparduota
  Švelnaus ir subtilaus skonio antienos užtepėlė nepaliks abejingų. Pagaminta iš anties kepenėlių pagal tradicinį receptą. Tepkite ant baltos duonos, skrebučio ar krekerių. Ragaukite su baltu vynu. Grynasis kiekis: 100 g. Kilmės šalis: Ispanija.
 • 2,90 € Sandėlyje
  Kreminės tekstūros, intensyvaus ir įtaigaus skonio šernienos paštetas su grybais ir Chereso vynu. Tepkite ant baltos duonos, skrebučio ar krekerių. Ragaukite su raudonu vynu. Grynasis kiekis: 100 g. Kilmės šalis: Ispanija.
 • 2,90 € Išparduota
  Išparduota
  Švelnios elnienos mėsos ir saldaus vyno derinys – tikras skonio perlas. Tepkite ant baltos duonos, skrebučio ar krekerių. Ragaukite su baltu vynu ar rausvu vynu. Grynasis kiekis: 100 g. Kilmės šalis: Ispanija.
Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių

Meniu